Přidejte se k nám

Vy hledáte práci, my nabízíme volné pozice. Co byste rádi dělali?

Marketingový specialista / Redaktor

Slavkov u Brna

LIKO-S, a.s. česká nadnárodní společnost, je jednou z vedoucích firem v oblasti zeleného stavění a interiérových systémů v Evropě.

Marketingový specialista | Redaktor

U nás v LIKO-S marketing prostupuje vším. A vším myslíme vším. Socky, digitál, produkty, komunikace, reference, PR, eventy. V tom všem se vždy zrcadlí kus nás, naší kultury a našich příběhů. A právě příběhy jsou tím nejsilnějším obsahem.

Budete je psát s námi?

Co vás u nás čeká?

Komunikace - Focení, copy a práce s lidmi. Nejen v rámci firemního časopisu, který vydáváme a posíláme už přes 20 let na tisíce našich kontaktů.
Budete vidět
 – A to jak v úzké spolupráci s majiteli a vedením firmy tak i v rámci výsledků Vaší kvalitní práce směrem k desetitisícům našich fanoušků a zákazníků po celém světě
Sociální sítě – Čeká Vás volnost i kreativita při správě (nejen) našich firemních kanálů

Co čekáme my od vás?

Vášeň. S tou přichází i chuť inovovat, experimentovat a rozvíjet svou práci i sebe.
Samostatnost, odpovědnost a schopnost dotahovat věci do konce
Focení.
Je jedno jestli jste profík nebo spíš amatér. U nás se nudit nebudete.
Copywriting. Napsat článek, udělat rozhovor nebo jen krátkou atraktivní novinku zvládnete levou zadní.

Alespoň 2 roky praxe v oboru
Alespoň středoškolské vzdělání
Angličtina min. na úrovni B1
Zvládnete InDesign, Illustrator nebo alespoň Photoshop?
„Feedback“ pro vás není sprosté slovo

A co vás potěší nejvíc?

Důležité a vážené místo v naší firemní kultuře.
Práce s produkty & službami, které jsou progresivní, neotřelé a mají smysl (Živé Stavby, interaktivní stěny, architektura, atd.)
Nekonečná zásoba kávy a kantýna s denně čerstvými, domácími snídaněmi a dotovanými obědy.
Práce pro známou a trendy udávající rodinnou firmu se silnou kulturou a
Individuální jazyková i profesní školení.
Motivující finanční ohodnocení odvíjející se od výsledků vaší práce v rozmezí 35 - 40 000 Kč.
Benefity jako - multisport, benefit karta, mobilní tarify, odměna za výročí, svatbu, apod.
Nejste si jistí? Tak se stavte na kávu a my vás moc rádi provedeme…

Pracoviště: Slavkov u Brna
Nástup: dohodou
Těšíme se na setkání s Vámi!

Eva Ševčíková
HR Business Partner

tel.+420 725 553 584

 

Pokud máte o pozici zájem, pošlete svůj životopis naše HR oddělení Světlaně Honsové na e-mail svetlana.honsova@liko-s.cz. Rádi se s Vámi potkáme.

Na případný pohovor si prosím připravte také Souhlas se zpracováním osobních údajů.

Všechny volné pozice na LIKO-S.cz

Rodinné základy

Hledáte práci? Vyberte si z otevřených pozic a neváhejte nám napsat. Stavíme na rodinných základech, máme vizi, neustále inovujeme a rozhodně se nebudete nudit. Budete tvořit budoucnost svého oboru. Vsázíme na vaši individualitu, ale i vývoj. Máme pro vás firemní školu jazyků, nejrůznější kurzy nebo program LIKO-School – nastoupíte po škole a vybudujete si kariéru. Porostete s námiV LIKO-Su je rodina podstatou dobrého života, ale i základem kvalitní firmy. To, jak se mezi sebou v rodině chováme, se promítá do života naší firmy.

Připraveni na progresivní generaci

Mládí je budoucností naší firmy, mladá generace přináší do LIKO-Su moderní pohled na rozvoj firmy. Dnes je LIKO-S firmou srovnatelnou s jakoukoliv jinou v západní Evropě či Spojených státech – i proto hledáme inspiraci po celém světě. Sledujeme oborové trendynavštěvujeme světové veletrhy jako CES v Las Vegas, mezinárodní HR konference. Stále hledáme nejlepší způsoby, jak firmu rozvíjet. LIKO-S je připravena na další rodinou generaci i mladou generaci kolegů.

LIKO-School

Chceš se seznámit s praxí ještě před tím, než nastoupíš na své vysněné místo?

• Myslíš, že nejlepší cesta nahoru je právě odspodu?
• Myslíš, že je dobré umět také něco udělat rukama a poznat práci dělníků?
• Nevadí ti fyzická práce a chceš sám sebe lépe poznat?
• Líbí se ti firemní filozofie LIKO-S, produkty a chtěl bys poznat LIKO-S team?
Chceš v LIKO-Su pracovat, není právě pro tebe volné místo a rád si na něj počkáš?

Vydej se na cestu k úspěchu a přihlas se do naší LIKO-School! Ve třech úrovních poznáš zač je toho LIKO-S – čeká tě výuka cizích jazyků, manuální ale i obchodní a technická práce. Neváhej, cesta tisíce mil přece začíná jedním krokem!

Chování a výkon

Naši lidé pracují v rodinné atmosféře, zajímáme se o jejich zájmy, rodinu, kam pojedou na dovolenou. Zároveň jsme otevřeni návrhům na zlepšení. Každý může dostat nápad, jak práci dělat lépe, a když zlepšení implementujeme, bude za to oceněn. Nikdy neuslyšíte, že je vaše pozice méněcenná. K úspěchu firmy všichni přispívají společným dílem, všichni se podílejí na zisku. Výkon každého z nás musí být co nejlepší, nikdy ale nesmí být na úkor chování. K ostatním se musíme chovat tak, jak chceme, aby se oni chovali k nám. A především, vítěžové nepodvádějí!

LIKO-Style

Od roku 1992 produkujeme, stavíme, montujeme, vyrábíme… ale také vytváříme vztahy. Vzájemně mezi sebou, mezi zaměstnanci i mezi zákazníky. Usilujeme o to, aby náš styl, naše filozofie, náš přístup k práci i životu byl jasně rozpoznatelný. Chceme být identifikovatelní. Chováním i oblečením. Zaměstnanec i zákazník je pro nás partnerem, který zasluhuje být v centru pozornosti. Přesně v duchu baťovských tradic, v duchu poctivého a společensky přínosného podnikání.

K image moderní firmy patří i firemní oblečení. Naše firma se může pochlubit stylovým a přitom účelným oblečením, které oceňují nejen zaměstnanci, ale i partneři a spolupracovníci firmy. Každá z našich divizí má několik módních kolekcí oblečení, které jsou tvořené pro období jaro–léto a podzim–zima. Všechny kolekce, ať už jsou navrženy pro výrobní či nevýrobní sféru, jsou z vnějšku snadno identifikovatelné a zapamatovatelné.

Zaujali jsme vás? Ozvěte se nám!

Máte zájem o naše řešení inLIKO®, chcete vypracovat bezplatnou cenovou nabídku nebo se pouze potřebujete na něco zeptat? Tak do toho! Pošlete zprávu a my se vám obratem ozveme.

LIKO-SCzech Best Managed Companies 2020Rodinný podnikCZGBCAMSPISO 14001ISO 9001